registrovať sa - založiť nový účet | Zabudli ste heslo? Potrebujete nový aktivačný kľúč?

SPOZNAJTE NÁS

O NÁS

Ceníme si Váš záujem dozvedieť sa o nás viac.


KTO SME?

OBUV BLICHÁR už viac, ako 27 rokov pôsobí na slovenskom trhu s predajom obuvi, koženej galantérie, outdoorového vybavenia, oblečenia a osobných ochranných a pracovných prostriedkov. Na základe nášho dlhoročného pôsobenia v danej oblasti, sme získali množstvo skúseností a poznatkov, vďaka ktorým, Vám vieme vždy poradiť pri výbere správnej obuvi a oblečenia, prípadne zodpovedať Vaše otázky.


KDE NÁS NÁJDETE?

Už od samotného vzniku OBUV BLICHÁR v roku 1991, je našou neodmysliteľnou súčasťou kamenná predajňa v Žarnovici, ktorá od jej začiatku prešla nejednou modernizáciou, vylepšeniami a zväčšovaním svojich priestorov, aby dokázala, vždy čo najlepšie naplniť požiadavky našich návštevníkov a ponúknuť im čo najväčšie pohodlie pri nakupovaní. Vďaka skvalitňovaniu našich služieb a hlavne ľudskému prístupu ku každému z Vás, máme veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov z celého Slovenska - aj našich okolitých „susedov“, za čo Vám ĎAKUJEME.

Aj Vás radi uvítame v našej predajni.


POTREBUJETE PORADIŤ?

Pokiaľ si nie ste istý, aký výrobok je pre Vás vhodný, či už ide o obuv, oblečenie, doplnok, alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás telefonicky, emailom, prípadne online-chatom na našom e-shope a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky. Na našej stránke sa nachádza aj tabuľka veľkostí, ktorá určite uľahčí cestu k výberu správnej veľkosti. V prípade, že stále váhate, či ste si zvolili správne, sme pripravený Vám pomôcť a nie je žiadnou prekážkou požadovaný produkt pre Vás dodatočne zmerať.

TELEFÓN:

0948 112 275
045 681 44 62
Po-Pi: 8:30-17:00

EMAIL:

eshop@blichar.sk


ODDELENIA

V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE:

Neustále rozširujeme svoju ponuku v kamennej predajni v Žarnovici a taktiež v našom E-shope www.blichar.sk v týchto oddeleniach:


OBUV

Vychádzková a spoločenská

V našej predajni v Žarnovici nájdete obuv na každú príležitosť. Vyberie si naozaj každý, pre dámy máme elegantnú spoločenskú a vychádzkovú obuv, v ktorej sa budú cítiť ako v bavlnke a pre pánov obuv dobrých strihov a materiálov. Obuv nám dodávajú známi výrobcovia ako: Rieker, Jana, Hujo, Caprice, Klondike,Rizzoli, OrtoPlus,Shile, Gift, Venetti, Aga, Agda a iné.

Športová

Ako všetci určite vedia, tak na vykonávanie každého športu je potreba športovej obuvi. Už topánky na chôdzu by mali spĺňať určité podmienky. Samozrejmosťou je, že na tenis potrebujete iné topánky, ako na beh, či na futbal na trávnatom ihrisku potrebujete inú obuv, ako na halový. Preto je veľmi dôležité si správne vybrať, aby ste podávali náležité výkony a vyvarovali sa nežiadúcim úrazom.

Napríklad obuv na behanie má odľahčené a odpružené podrážky na zmiernenie otrasov chrbtice pri behu. U nás máte možnosť vybrať si z obuvi na každý šport, náš personál Vám rád poradí. Z tých známejších spomenieme: Adidas, Puma, Asics, Wink, Joma, Sprandi, Prestige, Mizuno.

Turistická

Na pobyt v prírode je jednou z najdôležitejších vecí obuv. Vďaka kvalitnej topánke s poriadnou podrážkou neprídete o nohy, ani o chrbticu. Nechceme si predsa kvôli bolesti pokaziť krásne zážitky. Obuv sa ponúka v zásade v troch výškových prevedeniach: nízka (polovičná), trojštvrťová a vysoká. Na výrobu každej z nich sa používajú rozličné materiály a podrážky, v závislosti od rozsahu záťaže. Výhodná je obuv s vode-nepriepustnou a priedušnou membránou Gore-Tex a E-Vent.

Naozaj dôležitá je podrážka. Od nej závisí, ako sa Vám bude pohybovať v teréne. Je treba zvážiť, kde sa budete pohybovať, aby Vám náš personál mohol poradiť vhodnú obuv. U nás určite nájdete: Asolo, Merrell, Bent. Heat, Olang. Sme predajcami ručne šitej obuvi slovenskej značky Makara.

Zdravotná obuv

Nezanedbávajte svoje nohy a doprajte im pohodlie. OBUV BLICHÁR Vám ponúka zdravie a pohodlie pre vaše nohy prostredníctvom týchto značiek: Protetika a Orto plus. Táto obuv je celokožená, čiže sa Vaše nohy nemusia prispôsobovať topánke, ale topánka sa prispôsobí Vašim prianiam.

Ponúkame aj nadmernú vychádzkovú a spoločenskú obuv pre dámy po č.43/9a pre pánov ešte aj pracovnú a športovú po č.50/15!

Starostlivosť o topánky

Starostlivosť o topánky je veľmi dôležitá, vďaka starostlivosti Vám vydrží obuv dlhšie a nesklame Vás v žiadnej situácii. Vďaka nám sa Vám to už nikdy nestane, pretože máme k dispozícii všetko, čo obuv potrebuje. Radi Vám poradíme, aký druh prostriedku potrebujete. Samozrejmosťou je, že máme v ponuke aj prostriedky na impregnáciu odevov, obuvi a výbavy Holmenkol, Collonil a iné. Ponúkame aj vložky do všetkých typov topánok.

OUTDOOR ODDELENIE

V našej predajni sa oblečie naozaj každý, či ide o skúseného outdoorového nadšenca, alebo o človeka, ktorý vie čo je kvalitné, spoľahlivé a funkčné. Vďaka technologickému pokroku sú výrobcovia schopní ponúknuť výrobky, ktoré sú pohodlné, kvalitné, funkčné a popri tom sa v nich nebude hanbiť vybehnúť na ulicu. Ponúkame široký sortiment outdoorového oblečenia, ako aj doplnkov (lyžiarske čiapky, rukavice a pod.), ktoré sú vhodné do každého počasia a na všetky športy (lyžovanie, skialpinizmus atď.).

Vďaka našej ponuke budete aj pri pobyte v prírode mať stále teplé jedlo, pretože u nás si môžete zakúpiť potrebné náčinie na prípravu, ako sú variče, nerezové nádoby, termosky. Na spanie ponúkame kvalitné a značkové spacáky, stany a nemenej dôležité karimatky.

KOŽENÁ GALANTÉRIA

Pre ženy v každom veku máme v ponuke kabelky na každú príležitosť. Nezabúdame však ani na pánov, ktorý si môžu taktiež vybrať z ponuky pánskych elegantných či športových tašiek. Ďalej tu nájdete aj nemenej dôležité veci, ako kožené peňaženky, opasky, manikúry, dáždniky, cestovné kufre, či drobnosti, ako silonky, ponožky, stielky a šnúrky do topánok.

OOPP

/Osobné ochranné pracovné prostriekdy/

Tí, ktorí potrebujú k svojej práci vhodný pracovný odev a obuv či doplnky, si určite v oddelení OOPP vyberú. Nájdete tu všetko pre ochranu zdravia pri práci od hlavy až po päty. Ponúkame: ochranu hlavy, rúk, nôh, pracovné oblečenie pre použitie v exteriéry aj interiéry, ako aj ochranu pri práci vo výškach.


Darčeková poukážka

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Skvelý darček pre tých, ktorým chcete urobiť radosť

Darujte darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote nad 5,- EUR v peknej obálke, ktorá je už v cene poukážky. Poukážku si môžete zakúpiť priamo u nás v predajni, alebo emailom na adrese eshop@blichar.sk a my Vám ju zaslašleme.

obuv blichár